Masáž penisu v Praze

Masáže penisu v Praze

Zažijte dokonalé vzrušení a nekonečný relax v salonu v Praze

Masáže mají mnoho pozitivních účinků. Jedná se především o prokrvení celého těla a v případě masáže penisu pak o prokrvení samotného penisu. Prokrvení díky masáži urychluje přísun kyslíku a živin v dané části, čímž se zvyšuje a zrychluje odplavení odpadních láteka, tedy jejich zadržování ve svalech. Z výše popsaného vyplývá, že masáž prospívá k celkové regeneraci organismu. Nejen, že mají masáže příznivý vliv na fyzickou stránku člověka, ale masáže pozitivně působí také na našeho ducha. Dochází k celkovému uvolnění a odstranění stresu a únavy, která se více, či méně dnes už týká skoro každého z nás. Masáže tedy přímo působí na fyzickou pohodu těla a tím i dochází k naší pohodě duševní.

Pravidelné masáže

Tak jako u cvičení je dobrá jistá pravidelnost, stejně tak je to i u masáží. Samozřejmě, že pomůže i masáž 1x do roka, ale abychom si svou fyzickou i duševní kondici udržovali, je lepší na masáže chodit pravidelně. Tělo je potom celkově odolnější, silnější a cítíte se skvěle, od čehož se odvíjí další věci. Pravidelnou masáží tedy snižujeme napětí, které se nahromadí, dále uvolňujeme bolavé a stažené svaly, kterým se díky masáži vrací jejich pružnost a regenerují rychleji. Po masáži se tedy cítíme skvěle jak po stránce fyzické, tak i duševní.

Tantrická masáž

Tantra masáž je jemný a smyslný rituál, který rozproudí energii a naplní celé tělo vzrušením a něhou. Láskyplné a léčivé doteky atraktivní masérky pomáhají k větší úplnosti, celistvosti a láskyplnému sebe-přijetí svého těla a svého vzrušení.

Součástí tantra masáže může být i masáž joni, různé druhy doteků, od úplně jemných až po dynamické, patří do ní i masáž hlavy a uší, použití speciálních aroma-terapeutických silic, vůní a přírodních vyživujících olejů a v neposlední řadě také masáž penisu. A to vše za zvuku příjemné hudby. Během masáže penisu může člověk naplno prožívat vše, co právě probíhá a nemusí se o nic starat, ani nikomu nic oplácet. To mu umožní ponořit se opravdu hluboko do prožitku z masáže a vlastní meditace.

Součástí tantra masáže je také vědomá práce s energií. Podle tantrického učení je na těle člověka 7 hlavních energetických center, které nazýváme čakry. Tato místa odpovídají různým úrovním našeho života. Během tantra masáže dochází k propojení sexuality, srdce a duchovnosti tak, aby naše sexualita nebyla prožívána odděleně, pouze v pohlaví, ale abychom ji vnímali také srdcem a duchem. Jedině tak zažijeme pocit naprosté celistvosti.

Jak to vypadá v našem masážním salonu v Praze?

nabízíme vám maximální pohodlí, diskrétnost, krásné masérky a dokonalý požitek z relaxu

Masérka tantrických masáží

Účinky masáže penisu

To, co získáte v tantra masáži penisu je kromě bezprostředních účinků na tělo i psychiku, především zážitek. Zážitek toho, čím vším může sexualita být. Tento zážitek si můžete přenést do svého vlastního sexuálního života, jakožto princip a na jeho podkladě se pustit do vzrušujícího objevování sebe sama. Kromě toho má masáž pozitivní vliv na vaši Joni, zbaví vás přílišného množství stresu a celkového napětí těla vlivem přepracovanosti. Zároveň má vliv masáž na potenci a erekci.

Atraktivní masérka

Klasickou nebo tantrickou masáž?

Tantra masáž je prováděna v případě zájmu za použití aromatických olejů. Je při ní maximálně využíváno spojení zdravotního účinku na fyzické tělo, díky vysoké relaxaci na emoční a psychickou úroveň. Tantrická masáž je postupně laděna od periferie těla k intimním oblastem. Při této části tantrické masáže je obzvlášť důležitý velice citlivý přístup masérky. Masérka se postupně propracuje až k penisu, který něžně masíruje a vždy přitom maximálně dbá na požadavky klienta a jeho reakce. Součástí tantrické masáže může být masáž třinácté komnaty přes anální otvor - u žen G-bodu a masáž prostaty u mužů. Samozřejmě tato oblast musí být masírována s mimořádnou šetrností a vnímavostí.

Smyslná masáž penisu

Smyslná masáž penisu

Luxusni masážní salon v Praze zve pány i páry na tantrické masáže. Krásné dívky, spoře oděny, vám provedou jemnou, smyslnou masáž všech částí vašeho těla, včetně nejintimnějších partií - tedy i masáž penisu. Budete prožívat jedinečné chvíle nezapomenutelného fyzického i psychického vzrušení a následně absolutní uvolnění. Jedná se o velmi příjemnou relaxaci, navozující pocity intimní svěžesti.